KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861528

nr 1286 1528

Philippe Marie Picard

(1915-1997), Frankrike

Oljemålning, Fruktstilleben. Signerad. Olja på duk, 32x23 cm

Philippe Marie Picard, fransk bildkonstnär född 1915, död 1997.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:53:24

4/11 09:36:12 1      Vinnande bud

Philippe Marie Picard

Läs mer om Philippe Marie Picard